Markalarımız

Tüm Dünyada Güçlü ve Başarılı

Tüketicimize YakınızCilt Bakım İhtiyaçlarına Göre Geliştirilmiş Ürünler

Beiersdorf'un ürünleri dünyanın her yerinde başarılıdır çünkü tüketiciler bize güvenmektedir. Bu güveni daha da güçlendirmek için, dermatolojik araştırmalara ve yenilikçi teknolojilere, küresel ve yerel eğilim analizlerine ve tutarlı bir kurumsal marka kimliğine büyük yatırımlar yapıyoruz.

Beiersdorf'un markaları, uluslararası eğilimleri bölgesel tüketici ihtiyaçlarıyla bir araya getirmektedir. Tüketicilerimize mümkün olduğunca yakın olmak için, kapsamlı tüketici anketleri yapıyor ve yerel Cilt Bakım Merkezleri açıyoruz..

Küresel başarımızı ilerleten etkenlerden birisi de yenilik ve inovasyon geliştirme kabiliyetimizdir. Ürün araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz Beiersdorf organizasyonu içinde daima önemli bir rol oynamıştır. 1911'de cilt bakımında devrim yaratan NIVEA Creme'in icadı gibi, Araştırma ve Geliştirme projesi sonuçlarımızın çoğu küresel standartlar oluşturmamıza yardımcı olmuştur.

NIVEA

NIVEA

En önemli markamız NIVEA 100 yılı aşkın bir başarıya sahiptir ve bugün dünyanın en büyük cilt bakımı markalarından birisidir.

Devamını Okuyun

NIVEA MEN

NIVEA MEN

NIVEA MEN markasının modern ve etkili ürünleri, uluslararası erkek cilt bakım pazarında lider konumdadır.

Devamını Okuyun

8x4

8x4

8x4 kadın ve erkek deodorantları, 60 yılı aşkın süredir özel kokuları uzun süreli korumayla bir araya getiriyor.

Devamını Okuyun