Kullanım Şartları

İnternetin sunduğu çok sayıda fırsat ve riski dikkate alarak, sizin ve bizim güvenliğimiz için getirdiğimiz aşağıdaki genel internet sitesi kullanımı şartlarımıza uymanızı rica ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

1. Kişisel Veriler

Lütfen veri gizliliği soruları ile ilgili Hukuk Politikamızı dikkate alınız.

2. Kullanım şartları güncellemeleri

Süregelen teknik ve hukuki yeniliklerden dolayı, zaman zaman mevcut kullanım şartlarını değiştirmemiz ve/veya güncellememiz gerekmektedir. Bu nedenle lütfen son sürümün ne zaman  yüklendiğini web sitemizi her kullandığınızda kontrol ediniz. Son güncelleme Ekim 2013’te yapılmıştır.

3. Telif hakları, Markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları

Bunlarla sınırlı olmamakla beraber metinler, resimler, grafikler ile ses ya da video dosyaları dahil tüm içerik, aksi yönde açık bir ifade bulunmadığı sürece bizim mülkiyetimizdedir. (Lütfen bu konuda No. 4 kapsamındaki köprü bağlantılarıyla ilgili ifadeyi dikkate alınız). Telif haklı içerik, izin alınmadan halka açık ya da ticari kullanım (indirme, çoğaltma vb.) için değil sadece özel amaçla kullanılabilir. İçerik değişiklikleri, çevirileri ya da diğer düzenleme ya da işlemleri ancak Beiersdorf AG’nin önceden yazılı izni alınarak yapılabilir.
Beiersdorf AG’nin tescilli marka ya da logolarının izinsiz kullanımı ya da kötüye kullanımı yasaktır.

Haber Odasında açık bir şekilde indirilebilir hale getirilmiş metin, fotoğraf ve video materyalleri yalnızca editoryal amaçlarla ücretsiz olarak kullanılabilir. Fotoğraf materyalleri, editoryal kullanım veya çoğaltma için, kaynak olarak "Beiersdorf AG" ibaresiyle işaretlenmelidir.

Lütfen telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet haklarının ihlalinin medeni hukuk ve /veya ceza hukuku açısından neticeleri olabileceğini unutmayınız.

4. Sorumluluk reddi

Bu web sitesi sadece www.beiersdorf.com adresindeki açılır pencerede seçtiğiniz ülkede yaşayan kişiler tarafından ve tüm yerel yasalara uygun şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürünler, hizmetler ve bilgiler dahil olmak üzere bu sitedeki materyaller, bu ülke dışındaki yerler için uygun veya mevcut olmayabilir. Bu site aracılığıyla sunulan ya da aktarılan teklifler, ürünler veya hizmetler, seçtiğiniz ülkede geçerli yasalarıya yasaklı olması halinde geçersizdir.  Lütfen www.beiersdorf.com adresini ziyaret edip ilgili siteye yönlendirilmek için lokasyonunuzu seçiniz. Bu web sitesinde yer alan bilgilerin derlenmesi ve doğrulanması sırasında her türlü özen gösterilmiştir. Ancak güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği ve/veya niteliğinden dolayı herhangi bir sorumluluk üstlenmeyiz.

Bu internet sitesinde diğer tedarikçilerin internet sitelerine köprüler bulunmaktadır. Beiersdorf AG, üçüncü şahıs internet sitelerinin içeriğini bilmemektedir ve üçüncü şahıs internet sitelerinde yer alan kanunsuz içeriğe ya da diğer  yasal ihlallere ilişkin herhangi bir garanti veya sorumluluk üstlenmez. Ancak, Beiersdorf AG, herhangi bir bağlantıyı veya içeriği, geçerli yasaları ihlal ettiğinden kesinlikle emin olması halinde derhal siteden kaldıracaktır. Bu web sitesi genel bilgi vermek üzere tasarlanmıştır ve hiçbir şekilde tıbbi ya da profesyonel tavsiye yerine geçmez. Bu tür danışmanlık için, lütfen bir hekim ya da seçeceğiniz bir uzmanla iletişime geçiniz. Beiersdorf AG bu web sitesinde yer alan bilgilere dayanarak atılan adımlardan dolayı herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Bu web sitesinin kullanılmasının ve veri indirilmesinınm riski kullanıcının kendisine aittir. Beiersdorf AG, bu gibi bir eylemden kaynaklanan hiçbir zarar hasar için, özellikle kullanıcının veri dosyaları, donanımları ve/veya yazılımlarındaki zararlar için hiçbir hukuki yükümlülük üstlenmez. Kasıt ve ağır ihmal sorumluluğu bunun dışındadır.

5. Kapanış hükümleri

Bu şartların herhangi bir hükmü herhangi bir idari bölgede geçersiz, uygulanamaz ya da yasa dışı ise veya bu hale gelirse, diğer hükümlerin geçerliliği bundan etkilenmeyecektir. Web sitelerimizdeki hukuk ihlallerini bildirmek isterseniz, bizimle  rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

NIVEA Beiersdorf Turkey Kavacık Ofis, Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sk. No:20
Beykoz 34805 İstanbul Türkiye

Phone: +49 (0) 40 - 4909 0

E-posta