Profilimiz

Cilt Bakımı Bizden Sorulur

Genel merkezimiz Almanya Hamburg'da bulunmaktadır. NIVEA Beiersdorf Turkey ofisimiz 95 çalışanıyla İstanbul'da hizmet vermektedir. NIVEA, NIVEA MEN, NIVEA Baby ve 8x4 markalarımızla, tüketicilerimizin ihtiyaçlarına kapsamlı bir şekilde odaklanmayı hedefliyoruz.

NIVEA Beiersdorf Turkey, Beiersdorf AG'nin 150'den fazla iştirakinden birisidir. 130 yılı aşkın süredir kendimizi tüketicilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamaya adayan markalarımızla modern cilt bakımının mucidi kabul ediliyoruz. Başarımızın temel nedenleri araştırma ve geliştirme deneyimimiz, yenilikçi ürünlerimiz ve güçlü markalarımızdır. Beiersdorf'un NIVEA'sı dünyanın 1 numaralı cilt bakım markasıdır*. Başarılı uluslararası marka portföyündeki diğer isimler arasında NIVEA Baby, 8x4, Eucerin, La Prairie, Labello ve Hansaplast yer almaktadır. Bağlı ortaklıkları ile de endüstriyel ürünler, yapışkanlı ürünler ve sistem çözümleri konusunda dünyanın lider üreticilerinden birisidir.  

*Kaynak: Euromonitor International Limited; NIVEA ana marka, Vücut Bakım, Yüz Bakım ve El Bakım Kategorileri içinde; perakende ciro bazında, 2022.

Beiersdorf Hakkında

 • Şirket Esasları

  Beiersdorf, modern cilt bakımının mucidi kabul edilir
  Her çalışanımız şirketin başarısına ve sürekli gelişimine katkıda bulunur
  Beiersdorf, ürün geliştirme süreçlerinde bölgesel özelliklere ve tüketici ihtiyaçlarına odaklanır
  NIVEA markası, 100 yılı aşkın bir pazar başarısına sahiptir
  Yenilikçi ürünler ve güçlü markalar başarımızın altında yatan temel nedenlerdir