Neden NIVEA
Beiersdorf Turkey?


Odaklı, Hızlı ve Esnek, Yalın ve Verimli

Şirketimizi şekillendirmemize yardımcı olun ve sorumluluk alın! Açık bir hedefimiz var: Türkiye'de cilt bakımında lider marka olacağız. Büyümemize katkıda bulunun ve lider bir şirket için çalışın. İşimizin tüm alanlarında çıtayı yükseltin!

Cilt Bakımı Bizden Sorulur

130 yılı aşkın süredir kendimizi tüketicilerimizin kişisel ihtiyaçlarını karşılamaya adamış bulunuyoruz ve modern cilt bakımının mucidi olarak kabul ediliyoruz. Araştırma ve geliştirme deneyimimiz, yenilikçi ürünlerimiz ve güçlü markalarımız başarımızın altında yatan nedenlerdir.

Tüketicisine Yakın Bir Markayız

Yeni pazarlar için yenilikçi ürünler geliştirmek, hem küresel eğilimlere hem yerel tüketicilerin isteklerine cevap vermek anlamına gelir. Bunu dünyanın her yerinde yapıyoruz. 

Değerlerimiz

Yüksek performansı teşvik eden açık, bütünleştirici bir kurumsal kültüre ve sorumluluk alıp girişimci gibi düşünen çalışanlara inancımız sonsuz.

Beiersdorf Daha Fazlasını Vaadeder!

 • Güçlü Küresel Markalar
 • Uluslararası Kariyer
 • Ücretlendirme
 • Güçlü Küresel Markalar

  Güçlü Küresel Markalar

  NIVEA markası 100 yılı aşkın bir süredir pazar başarısına sahiptir. NIVEA dünyanın en büyük cilt bakım markalarından biri olup 150'den fazla iştirakiyle 200'den fazla ülkede satışa sunulmaktadır. Eucerin, yenilikçi dermatolojik cilt araştırması ile eş anlamlıdır. La Prairie yaşlanma önleyici bakım ürünleri, en son bilimsel bulgulara dayanan 50 yılı aşkın bir araştırma deneyiminin ürünüdür.  

 • Uluslararası Kariyer

  Uluslararası Kariyer

  Beiersdorf, dimamik bir şirkette uluslararası kariyer fırsatı sunmaktadır. Dünya genelindeki 150 iştirakimizle, ülkeler, kültürler ve diller arasında kolayca hareket edebilecek çalışanlara ihtiyaç duymaktayız.

 • Ücretlendirme

  Performansa Dayalı Ücretlendirme

  Performans odaklı kurumsal kültürümüz başarıya ulaşmızda bize yardımcı olur. Çalışanlarımızın bireysel genel performanslarını adil bir şekilde değerlendirerek, daha yüksek prim ödemeleri ve maaş artışıyla şirkete olan katkılarını ödüllendiriyoruz. NIVEA Beiersdorf Türkiye, en üst yetenekleri bünyesine katmak için, pazar ortalamasının üzerinde ücret sunuyor. 

Açık Pozisyonlar

Açık Pozisyonlar

Bizimle çalışmak ister misiniz? Açık pozisyonlarımıza göz atın.

Kariyer Olanakları Sayfasına Git