StratejimizSizi ve Cildinizi Koruyoruz

Vizyonumuz, pazarlarımızda ve kategorilerimizde cilt bakımı konusunda tüketicilerimize en iyisini sunmaktır. Geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak ve hedeflerimize ulaşmak için izlediğimiz rotaya Mavi Ajanda diyoruz. Bu global rotayı takip ederek sürdürülebilir büyümeyi sağlamak ve şirketimizin tüketicilere sağladığı faydayı daha da artırmak istiyoruz. 

Ekonomik belirsizlik, sosyal baskılar ve çevresel zorluklarla nitelenen bir iş çevresinde sorumlu bir şekilde büyümeye gayret ediyoruz. "Koruma" kavramı çevresindeki sürdürülebilirlik stratejimizle, doğaya saygılı şekilde, iş hedeflerimizi destekliyoruz. Aynı zamanda hem şirket içindeki çalışanlarımıza hem de tüketicilerimize en iyiyi sunabilmek için çalışıyoruz.

Özellikle sosyal temalar söz konusu olduğuda, sürdürülebilir yeniliklerde uzun ve başarılı bir geçmiş performasına sahibiz. Bu başarıyı sürdürmek, daha da ileri gitmek anlamına gelir. Bundan dolayı 2011'de stratejik bir yapı geliştirdik ve kendimizi ve gelecek performansımızı ölçebileceğimiz parametreler tanımladık. Paydaşlarımız için kilit niteliğinde olan ve şirketimizin başarısına katkıda bulunan hususları belirledik. Yaklaşımımızı üç ayrı alana odaklanıyor: Üstün Kaliteli Ürünler, Dünya ve İnsanların iyiliği. 

Üstün Kaliteli Ürünler

  • Ham Maddeler: Sürdürülebilirlik kriterlerini araştırmamıza, ham maddelerin teminine ve yeni formüller ve uygulamaların geliştirilmesine dahil ediyoruz.
  • Ambalajlama: Ambalajlamayı minimize ederek ve alternatif, daha sürdürülebilir ambalajlama çözümleri geliştirerek kaynakların korunmasına katkıda bulunuyoruz.
  • Tüketici Bağı: Tüketicilerimizle aktif biçimde bağ kuruyor ve onları daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı benimsemeye teşvik ediyoruz. 

Dünya

  • Enerji: Enerji kullanımını düşürmek ve teknik açıdan elverişli olduğu durumlarda daha çevre dostu kaynaklara geçiş yapmak için sistematik olarak çözümler geliştiriyoruz. 
  • Atıklar: 'İsraftan kaçın, verimsizlikleri azalt, tekrar kullan ve geri dönüştür' politikası izliyor ve mümkün olduğu durumlarda atıkları belirlemek ve ortadan kaldırmak için tedarik zinciri ortaklarımızla yakından çalışıyoruz. 
  • Su: Üretim süreçlerimizde su tüketimimizi düşürmek için sürekli çalışıyoruz. 

İnsanların İyiliği

  • Çalışan Sağlığı ve Güvenliği: Şirket geneli ''Sıfır Kaza" programımız ve çalışanlarımızın sağlığı ve sıhhatini korumaya yönelik proaktif bir yaklaşımımız bulunmaktadır. 
  • Çalışan Katılımı: Çalışanlarımıza kendilerini gelişebilecekleri bir ortam sağlıyoruz.
  • Sosyal Sorumluluk: Şirketimizin stratejik hedefleri, değerleri ve küresel varlığı ile tutarlı yerel ve küresel girişimleri destekliyoruz.